Повторна стартова зустріч у рамках проєкту Erasmus+ ClimEd

• 18.02.2024

8 лютого 2024 р. в режимі онлайн відбулася зустріч, присвячена перезапуску міжнародного проекту Erasmus+ ClimEd «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation», який був призупинений у зв’язку із введенням 24 лютого 2022 р. воєнного стану в Україні.

До наради мали змогу підключитися учасники консорціуму з Університету Гельсінкі (Фінляндія), Університету Ровіра і Віргілі (м. Таррагона, Іспанія), Естонського університету наук про життя (м. Тарту, Естонія), а також Одеського державного екологічного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Білоцерківського національного аграрного університету та Одеського національного медичного університету – загалом, 25 осіб.

ОДЕКУ представляли проф. В.А. Овчарук, директор навчально-наукового гідрометеорологічного інституту, І.А. Хоменко, доц. кафедри метеорології та кліматології, О.В. Шаблій, начальник відділу міжнародних зв’язків, ст. викладач кафедри соціально-гуманітарних наук, а також ст. інспектори відділу міжнародних зв’язків К.Д. Гусєва та Л.О. Попова.

Під час зустрічі керівники робочих пакетів представили короткі презентації про виконані та невирішені завдання кожної робочої групи. Також, обговорювався вплив реорганізації Одеського державного екологічного університету на впровадження проєкту, зміни складу проєктних груп партнерів, питання придбання обладнання, оцінка необхідності фінансових коригувань у зв’язку з реорганізацією, зміни організаційної структури української частини консорціуму, періодичність зустрічей у проєкті, підготовка до очікуваної проміжної звітності та робочий план подальшої реалізації проєкту.

Відділ міжнародних зв’язків.