flowers

Про бізнес мовою цифр

flowers
  • 9.05.2023

Про бізнес мовою цифр

 

9 травня 2023 р. студенти Кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності гр.ММО-22 (Линник О., Майборода Н.) разом з викладачами (проф.Павленко О.П., доц. Смірнова К.В.) відвідали гостьову онлайн-лекцію від Вікторії Борисевич, головного бухгалтера ТОВ “Родинне джерело”, експерта у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу на тему: “Про бізнес мовою цифр”. Зустріч відбувалась за допомогою платформи Google meet.

 

Під час заходу спікер ознайомила слухачів з основними питаннями, пов’язантми з бухгалтерським та управлінським обліками, правильністю обліку, з правилами формування та читання фінансової звітності, з формами фінансової звітності та їх основним змістом, ключовими задачами фінансового менеджменту та змістом основних коефіцієнтів, з поняттям касового плану і його побудовою, з категоріями касового розриву, бюджету та його практичною цінністю.

 

Учасники зустрічі дізнались детальніше про ефективний фінансовий менеджмент та отримали корисні поради щодо оптимізації фінансових процесів.

 

Дякуємо спікеру за змістовну лекцію!