Профорієнтаційна онлайн-зустріч представників турецької туристичної компанії TEZ TOUR та студентів і викладачів Одеського державного екологічного університету

• 2.12.2021

2 грудня 2021 р. відбулась профорієнтаційна онлайн зустріч представників турецької туристичної компанії TEZ TOUR та студентів і викладачів Одеського державного екологічного університету з метою співпраці та розширення аудиторії учасників стажування на південному узбережжі Туреччини.

В ході зустрічі учасники мали можливість отримати відповіді на актуальні питання щодо вакансій, умов та тривалості стажування, форм оплати та набору необхідних документів.

Учасниками зустрічі були як нові студенти, так і ті, хто вже мав такий досвід, зокрема Анна Бубнова поділилась своїми враженнями та емоціями.

Отриманий під час стажування досвід надає молоді можливість відкрити свій потенціал, набути низку навичок та компетенцій, які в подальшому допомагають зростати в професійному рівні, по кар’єрних сходах, розширювати світогляд тощо.

Всі бажаючі стажуватись влітку 2022 року в подальшому мають заповнити онлайн-анкети та пройти співбесіду з керівниками компанії TEZ TOUR.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу і бажаємо: “Виходьте за рамки зони комфорту та відкривайте для себе нові сфери розвитку”.

none