Профорієнтаційні заходи кафедри океанології та морського природокористування присвячені 100 – річчю гідрометеорологічної служби України

• 29.11.2021

На передодні Дня студента, 16 листопада 2021 року, старший викладач кафедри океанології та морського природокористування Дерик Ольга Володимирівна , відвідала активних та сучасних школярів 7-9 класів, школи «Інтерактив» п.Котовського, м.Одеса, майбутніх студентів (сподіваємось і нашого Вищу). Профорієнтаційний захід присвячувався 100 – річчю Гідрометеорологічної служби України. Школярі мали змогу ознайомитись з дуже важливою для людства сферою діяльності, якою є – Гідрометеорологія. Та дізналися,що саме Гідрометеорологічний інститут (ГМІ) ОДЕКУ випускає спеціалістів цього напрямку.

Дякуємо адміністрації школи за дозвіл на проведення даного заходу і окремі слова вдячності зацікавленій вчительці старших класів Світлані Миколаївні Хом’яковій , випускниці ОГМІ (нині ОДЕКУ).

17 листопада, саме в Міжнародний день Студента, вже наші активні, зацікавлені студенти, вибрали для себе найактивніший, пізнавальний вид святкування…Після усіх своїх пар в дистанційному форматі, мали нагоду відвідати  відділ Морських прогнозів ГМЦ ЧАМ м.Одеса. За для привітання працівників гідрометеорологічної служби України і за для ознайомлення з робочим процесом. Начальник відділу – Земфіра Петрівна, спеціаліст своєї справи з великим досвідом роботи, поділилась із нами специфікою випуску Морського гідрометеорологічного бюлетеня. Інженер відділу – Ольга Володимирівна, залюбки ознайомила студентів з картами та програмами , які використовуються у роботі. Студентам сподобалось відчувати робочу атмосферу, яка панує у відділі.

Дякуємо цим чарівним жінкам – заслуженим працівникам Гідрометеорологічної служби України, за розповідь, поради та бажання нас бачити в себе у відділі і надалі. Дотримуючись усіх правил адаптивного карантину, група студентів була лімітована!

І вже 19 листопада, саме в день відзнаки 100-річчя Гідрометеорологічної служби України, на кафедрі в дистанційному форматі, за допомогою платформи Zoom, пройшов студентський семінар присвячений цій важливій для нас усіх даті. Головуючою семінаром була викладач кафедри П’ятакова Вікторія Францівна, яка з легкістю та зацікавленістю організувала цей захід, долучивши до нього небайдужих студентів…На семінарі студенти різних груп напрямку 103 Науки про Землю, із зацікавленістю виступили кожний зі своїм докладом.

Дякуємо Катерині Леонідівні викладачу кафедри гідрології суші,відповідальній за науковий розділ робіт ОДЕКУ, за присутність і зацікавленість студентськими роботами!