flowers

Профорієнтація Малодолинська школа

flowers
  • 21.04.2023

Старшокласники Малодолинського ЗЗСО Чорноморської міської ради Одеської області на зв’зку!

 

21 квітня 2023 року представники кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності та студенти ( Хохлова О., Андрушко М.) організували та провели профорієнтаційну онлайн-зустріч зі старшокласниками Малодолинського ЗЗСО Чорноморської міської ради Одеської області.

 

У програмі зустрічі було 3 блоки: знайомство з університетом; інформування щодо національного мультипредметного тестування та особливості Вступу 2023 в Одеський державний екологічний університет.

 

Першу частину заходу присвятили інтерактивному знайомству школярів з Одеським державним екологічним університетом. Старшокласники прийняли участь в опитуванні на онлайн-платформі Mentimeter щодо можливого переліку спеціальностей, за якими здійснює підготовку Одеський державний екологічний університет.

 

Зав. кафедрою, професор Павленко Олена Пантеліївна надала школярам детальну інформацію:

• щодо матеріально-технічної бази університету;

• про спеціальності та можливості для студентів університету в реалізації свого потенціалу;

• про навчання на військовій кафедрі університету;

• про кафедру ПУ та МПД та освітні програми кафедри;

• про досвід та можливості міжнародного стажування студентів університету в туристичних компаніях Kilit Global, Tez Tour і тд;

• про особливості та правила вступу до закладів вищої освіти і, зокрема, до Одеського державного екологічного університету у 2023 році.

 

Онлайн-захід вдало поєднав у собі значний інформаційний пласт та сучасні інтерактивні технології взаємодії з аудиторією. Ефективним методом отримання зворотного зв’язку від старшокласників став Синквейн на тему «Екологічний університет», у результаті чого було отримано колективний портрет Одеського державного університету, який склався у ході зустрічі.

 

Дякуємо за співпрацю та активну позицію директору Сергію Вікторовичу Жмакіну і сподіваємось на спільну співпрацю!