Проведення кафедрою метеорології та кліматології заходу з нагоди Міжнародного Дня клімату

• 19.05.2021

15 травня увесь світ відзначає неофіційне свято –  Всесвітній День Захисту Клімату. Збереження клімату – одна з глобальних проблем, які сьогодні стоять перед людством. До числа основних проблем, які ведуть до необоротних кліматичних змін на планеті, відносяться підвищення концентрації парникових газів в атмосфері.

Глобальне потепління, підвищений вміст озону в атмосферному шарі, природні катаклізми, зміна погодних умов на планеті – все це веде до погіршення клімату Землі і, як наслідок, робить негативний вплив на продовольчу, життєву і майновий безпеку людей, плачевно позначається на стані природних ресурсів та збалансованому розвитку держав.

19 травня 2021 з нагоди Всесвітнього Дня Захисту о 12.45 в ауд. 302 відбувся профорієнтаційний захід кафедри метеорології і кліматології з урахуванням карантинних обмежень.

Організатори заходу – зав.каф. Прокоф’єв О.М. і відповідальна за виховну роботу на кафедрі Недострелова Л.В. На початку заходу Прокоф’єв О.М. ознайомив учасників, серед яких були студенти академічних груп 1 та 2 курсів ГМІ ОДЕКУ, а також викладачі кафедри – Серга Е.М., Волошина О.В., Катеруша Г.П. з програмою заходу та актуальною інформацією про наукові дослідження на українській антарктичній станції “Академік Вернадський”, про реальні можливості побувати на далекій Антарктиді, зануриться в світ романтики дальніх мандрівок і справжньої наукової роботи у дружньому колективі полярників

Спікери заходу:

1. Доцент Катеруша Г.П.
  2. Аспірантка 1 року навчання – Богушенко Анна, спеціалістка з питань енергетичної політики в громадської організації «Екодія».
  3. Магістр 1 курсу (гр. МЗМ-20) – Омеляненко Юлія.

Наприкінці заходу спікери відповіли на запитання студентів і побажали їм наполегливо оволодівати знаннями щодо кліматичних змін!!!