Проведення студенських наукових семінарів бакалаврів – гідроекологів 9 грудня 2021 р.

• 9.12.2021

9 грудня 2021 р. на кафедрі гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету за участю студентів – бакалаврів гідроекологів групи ЕГ-18 та співробітників кафедри гідроекології к.г.н., зав. кафедрою Н.С. Лободи, к.г.н., доц. Гриб О.М., к.г.н., ст. викл. Катинської І.В.. ст. викл. Балан Г.К., к.г.н., ст. викл. Пилипюка В.В., ст. викл. Ярова Я.С. та ас. Гращенкової Т.В. відбувся плановий захід – засідання двох студенських наукових семінарів на тему “Гідроекологічний стан та проблеми річок і водойм Одеської області” та “Нітратна директива, проблеми забруднення річок України сполуками азоту та їх вирішення”. В дистанційному ZOOM-форматі в ході доповідей та обговорень було висвітлено сучасний гідроекологічний стан річок і лиманів України (Тилігул, Куяльник, Лугань, Уди), що безумовно пішло на користь студентам-бакалаврам, які вивчають дисципліну “Гідроекологія” і отриманий досвід і знання стануть в нагоді і зараз в опануванні цієї дисципліни, і в майбутньому, коли вже навесні настане пора готувати дипломну кваліфікаційну роботу. Також зазначений захід було присвячено профорієнтаційній роботі з бакалаврами, в яких є можливість продовжити своє навчання на 5-6 курсі для здобуття рівня вищої освіти “магістр”. Дякуємо всім присутнім і причетним до цього важливого дня для кафедри гідроекології та водних досліджень!