Дані двох рейтингів закладів вищої освіти України на січень 2022 року

• 4.02.2022

На цьому тижні були оприлюднені дані двох рейтингів закладів вищої освіти України, які свідчать про успішну роботу колективу Одеського державного екологічного університету по реалізації стратегічних завдань його розвитку.
За даними міжнародного рейтингу Ranking Web of Universities (Webometrics) на січень 2022 року Одеський державний екологічний університет піднявся на 48 місце серед всіх закладів вищої освіти України і на 2 місце серед ЗВО Одещини.
За офіційними даними першого моніторингу працевлаштування випускників, яке провело Міністерство освіти і науки України, ми зайняли дуже почесне 39 місце серед всіх закладів вищої освіти України та 4 місце серед ЗВО Одещини!

Вдячний колегам за наполегливу та важку роботу, що здійснюється щоденно, не зважаючи на всі складнощі нашого буття!

Ректор С. М. Степаненко