Результати І туру Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників

• 26.04.2021

ОТРИМАЙ ДОДАТКОВІ 20 БАЛІВ ПРИ ВСТУПІ!

Шановні абітурієнти, мало хто з Ваc знає про можливість підвищити свій конкурсний бал ЗНО при вступі до закладів вищої освіти за рахунок нарахування додаткових балів за участь у «Всеукраїнській олімпіаді закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників» з предметів:

• математика
  • географія
  • фізика
  • біологія

Університет надає особливу підтримку абітурієнтам, нараховуючи додаткові бали до оцінки сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета учасникам «Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування» в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет на спеціальності:

101 «Екологія»

183 «Технології захисту навколишнього середовища»

103 «Науки про землю» (Гідрометеорологія)

193 «Геодезія та землеустрій»

207 «Водні біоресурси та аквакультура»

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в олімпіаді при розрахунку конкурсного балу в ОДЕКУ нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 92 % балів на другому етапі.

За результатами І туру (он-лайн 23.04.2021 р.),

Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти,

до  ІІ  туру  допускаються:

МАТЕМАТИКА

1. Куницька Дар’я Денисівна

ГЕОГРАФІЯ

1. Перекло Дмитро Олександрович

ІІ тур  – 14 травня 2021 р.(онлайн)

(відповідно до листа МОН України №1/9-187 від 07.04.2021)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Олімпіада проводиться за ліцензованими в університеті спеціальностями, перелік яких визначається щорічно з урахуванням чинного законодавства України.

Олімпіада для вступників складаються з двох турів – дистанційного та очного.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному сайті дистанційного навчання ОДЕКУ та розв’язують їх самостійно в режимі он-лайн у визначений час (в день проведення олімпіади на вашу електрону скриньку прийде лист-оповіщення)

Другий тур буде проходити також он-лайн відповідно до листа МОН за №1/9-187 від 07.04.2021. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Важливі дати:

• 14 травня 2021 року – ІІ тур (он-лайн)
  • 20 травня 2021 – оголошення результатів (інформація на офіційному сайті (odeku.edu.ua) .

Переможцями Олімпіади вважаються учасники, які за результатами другого туру набрали більше ніж 92% балів з даного предмету.

Переможці визначаються відповідним оргкомітетом на підставі рекомендацій журі та затверджуються наказом ректора.

Якщо Вам необхідна консультація або виникли питання будемо раді допомогти:

• питання з реєстрації Підготовче відділення (0482) 42-77-64 foreign@odeku.edu.ua
  • питання до оргкомітету з загальної організації олімпіади – Кирнасівська Наталія Василівна (0979756464)
  • Ткаченко Наталія Анатоліївна (0482) 42-77-64 foreign@odeku.edu.ua (0976014414)

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах: