flowers

Розвиваємо фінансовий інтелект!

flowers
  • 31.10.2023

19 жовтня 2023 р. в приміщенні Ecoprostir Одеського державного екологічного університету ОДЕКУ пройшла лекція-тренінг “Фінансовий інтелект – шлях до матеріальної незалежності та добробуту” від фінансового консультанта, тренера з фінансової грамотності Людмили Сої за запрошенням професора ОДЕКУ Павленко О.П.

 

Тренер розповіла аудиторії, що означає фінансова свобода і які складові її формують, допомогла учасникам розібратись в категоріях пасивного і активного доходів, проаналізувати власні фінансові можливості та визначити стратегії й варіанти поведінки, які забезпечать фінансову незалежність вже з юнацьких років.

 

Молодь отримала знання та рекомендації, як і чому необхідно іноді побути в аскезі, щоб вийти з фінансової ями, як віднайти джерела забезпечення пасивного матеріального та інтелектуального доходу, як керувати особистими фінансами аби здобути і відчувати фінансову свободу. В той час викладачі, як більш досвідчені користувачі власних фінансів, мали змогу розібратись в причинах фінансової нестабільності та виявити для себе додаткові джерела отримання пасивного інтелектуального доходу.

 

На заході були присутні:

– запрошені учні 10-б та 10-г класів разом із класними керівниками Ротару Н.В. і Чередниченко О.В. (Одеський ліцей “Гармонія”), які з певною зацікавленістю досліджували фінансову тему;

– викладачі та студенти (гр. У-22, У-23, ММО-23) кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності;

– декан факультету КНУА Бучинська І.В.;

– викладачі циклу правових дисциплін ОДЕКУ Швидченко І.Г. та Немцова О.А.;

– студенти університету інших спеціальностей (гр. ГЗ-23, К-22, МІС-23).

 

Усі відвідувачі лекції-тренінгу почерпнули кожний для себе важливу інформацію для формування корисних навичок з розвитку фінансового інтелекту та забезпечення майбутнього фінансового рівня для своїх потреб і життєвих цілей.

 

Щиро дякуємо тренеру Людмилі Сої за корисну і актуальну зустріч!