Семінар «Що потрібно знати про булінг»

• 9.11.2023

Вчора, 9.11.2023 р. до університету завітала Азаркіна Олена Володимирівна – заступник директора Центру соціальних служб Одеської міської ради, начальник відділу з питань надання соціальних послуг, розвитку альтернативних форм виховання та правового забезпечення.

Олена Володимирівна у змішаному форматі провела семінар на тему: «Що потрібно знати про булінг». Присутні в Екопросторі студенти та викладачі, разом із учасниками, що долучилися до заходу за допомогою платформи ZOOM, виконували різноманітні вправи та тести на виявлення особистого досвіду учасників щодо питань булінгу та формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.

Висловлюємо щиру подяку Олені Володимирівні за цікавий, корисний, продуктивний захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини семінару.

Дякуємо всім, хто долучився до нашого заходу, за активність, залученість та цікаві питання.