Серія лекцій-вебінарів в рамках факультативу кафедри гідрології суші

• 30.03.2024

На кафедрі гідрології суші Одеського державного екологічного університету для аспірантів, молодих вчених та науковців протягом весняного семестру 2023-2024 н.р. проводиться серія лекцій-вебінарів в рамках факультативу кафедри провідним фахівцем Тамарою Кутоновою, яка працює в СЕКРЕТАРІАТІ ВОДНОЇ КОНВЕНЦІЇ як менеджер програми національних політичних діалогів з інтегрованого управління водними ресурсами.

До цього часу Тамара Кутонова працювала в міжнародних організаціях (ГЕФ, ОБСЄ, ФАО, ЮНЕП, МСОП) з питань транскордонного водного співробітництва, зміни клімату, сільського господарства, рибальствата консультувала бізнес щодо зеленого переходу.

Вона має ступінь магістра з біології (Київ, Україна) та ступінь магістра з екологічних наук та політики (Будапешт, Угорщина).

Факультатив проводити в он-лайн режимі за такою тематикою:

1. Інтегроване управління водними ресурсами – які підходи у різних країнах (ВРД, Центральна Азія, Австралія, США);

2. Архітектура водної галузі (water governance);

3. Транскордонне водне співробітництво: міжнародне законодавство, його реалізація, приклади;

4. Проекти у водній сфері: можливості фінансування, управління проектами (включаючи такі елементи як аналіз стейкхолдерів, комунікаційна стратегія);

5. Міжсекторальне співробітництво у питаннях води: ціль, стейкхолдери, проблеми, як вирішувати;

6. Управління конфліктами у водній сфері.

Лекції-вебінари проводяться у двосторонньому зв’язку між лектором та аудиторією з обговоренням домашнього завдання, питань, наданням нового матеріалу!! Дякуємо Тамарі Кутонової за детальний виклад сучасного матеріалу з з інтегрованого управління водними ресурсами.