Щорічна студентська наукова конференція на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ

• 12.05.2023

11-12 травня 2023 р. на кафедрі гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету в дистанційному режимі на платформі Zoom під головуванням зав. кафедри, д.г.н., проф. Лободи Н.С. відбулось два засідання щорічної студентської наукової конференції. В конференції приймали участь студенти 1 курсу, які навчаються за спеціальностями 101 «Екологія» та 103 «Науки про Землю» груп Е-22, ГМ-22, В-22, ГЗ-22. Всього було заслухано 24 доповіді, підготовлені студентами у вигляді презентацій під керівництвом викладачів к.г.н. Отченаш Н.Д., Катинська І.В., Куза А.М., ст викл. Балан Г.К.. Тематика доповідей торкалась різних аспектів геології, екології, геофізики, геодезичних вимірювань. Проведення таких конференцій – дуже важлива подія в діяльності кафедри гідроекології та водних досліджень, адже отримані навички підготовки та доповідання наукової інформації стануть в нагоді студентам на старших курсах. Висловлюємо подяку всім, хто приймав участь у проведенні конференції.