«Соціальний менеджмент державного та приватного сектору: трансформація під час війни» в рамках проєкту Sustainability Recovery Guidance

• 30.03.2023

30 березня 2023 р. студенти 4 курсу та викладачі кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності долучились до участі у вебінарі на тему «Соціальний менеджмент державного та приватного сектору: трансформація під час війни» – серії вебінарів, що впроваджені з метою формування платформи взаємодії бізнесу, експертів та інвесторів у сфері сталого розвитку.

Під час вебінару слухачі ознайомились з точками зору та практичним досвідом гостей заходу щодо того:

• Як трансформується соціальний менеджмент в умовах глобальних викликів?

• Чому для одних війна виклик, а для інших можливості?

• Чи зможе Україна вийти на новий ціннісний етап розвитку та утримати нову позицію?

• Яке місце займають комунікації під час війни, і чи доречно говорити про сталі проєкти?

• Що таке «сталі комунікації» і чи можливо розвивати їх під час війни?

Модератором заходу виступила Аліна Соколенко – Голова асоціації експертів зі сталого розвитку (ASDE – міжнародна спільнота практики сталого розвитку).

Розпочав вебінар Сергій Гайдайчук – президент Ceo Club Ukraine, співзасновник Young Business Club, який зазначив, що:

• війна відкриває такі можливості для українського бізнесу, яких не існувало ніколи;

• більшість світу відкриті до України, саме тому для українських організацій відкриваються ідеальні умови;

• з одного боку саме зараз компанії виживають, а з іншого – стають міцніше та успішніше;

• завдяки колективному мегамозку та підтримці учасників Ceo Club Ukraine один одного, компаніям вдалось утримати бізнес у 2022 році і підтримувати свої позиції в різних галузях економіки і з початком 2023 року.

Далі виступила Марія Мезенцева – голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, яка ознайомила учасників із питаннями щодо лібералізації ведення бізнесу, формування умов для бізнесу в період подальшого відновлення України, сприйняття України на міжнародній арені тощо.

Наступний спікер Севгіль Мусаєва – головна редакторка онлайн-видання «Українська правда» розповіла про феномен українця, наші цінності та особливості, про можливості планування на майбутнє, про стан людського капіталу, про те, чи втримає українська нація свій дух в подальшому і що для цього необхідно стратегічно, про засміченість інформаційного простору та як із цим боротись, про необхідність психологічної підтримки населення в майбутньому.

Учасники мали змогу ставити запитання спікерам і одразу отримувати відповіді.

Дякуємо організаторам за проведений вебінар!