Стартова нарада та тренінг за новим міжнародним проектом Erasmus+ TransLearnN у Німеччині

• 15.12.2023

З 5 по 8 грудня 2023 року на базі Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) проходила Стартова нарада та тренінг за новим міжнародним проектом Erasmus+ «Трансформаційна навчальна мережа для стійкості – сприяння українській вищій освіті у забезпеченні сталої та надійної відбудови (післявоєнної) України – TransLearnN».

ОДЕКУ мали честь представляти декан Природоохоронного факультету, проф. Ангеліна В. Чугай, завідувач кафедри екології та охорони довкілля, проф. Тамерлан А. Сафранов та ст. інспектор відділу міжнародних зв’язків Катерина Д. Гусєва.

Серед інших учасників – освітяни та представники наукових та громадських установ із Києва, Житомира, Львова, Харкова, Миколаєва та Маріуполя (релоковані до Дніпра), а також із Берліна, Франкфурта-на-Одері (Німеччина), Вільнюса (Литва) та Ряшева (Польща).

Після ознайомлення із доповідями щодо виконання робочих пакетів за проектом, учасники прослухали лекцію проф. Pierre Ibisch стосовно сучасних уявлень про сталий розвиток, проводили роботу у тематичних групах, дізналися багато нових підходів та рішень, як до наукових питань, так і до реалізації студентських ініціатив.

У п’ятницю, після результуючих доповідей керівників груп та підведення підсумків, відбулося урочисте вручення угод про партнерство за проектом TransLearnN, а також екскурсія до озера Вербеллін.

Відділ міжнародних зв’язків.