Стартова нарада за проектом Erasmus+ GROMADA в Італії

• 20.12.2023

З 10 по 14 грудня 2023 р. доцент кафедри метеорології та кліматології Інна Анатолівна Хоменко мала честь представляти ОДЕКУ у Стартовій нараді за проектом KA220-HED-896635B7 «Підтримка європейськими університетами правової та громадської спроможності для екологічного відновлення України – GROMADA» Програми Erasmus+, яка проходила на базі Асоціації Systasis у м. Мілан, Італія.

В заході взяли участь представники грант-координатора з Лундського університету, Швеція, а також партнери з Університету Гамбургу, Німеччина, Копенгагенського університету, Данія, компанії Web2Learn, Греція, та Обсерваторії конфліктів і навколишнього середовища, Велика Британія.

В ході наради обговорювалися питання виконання робочих пакетів 1-4 та плани роботи консорціуму на найближчу перспективу, зокрема, серія онлайн-лекцій протягом січня-березня 2024 р.

Відділ міжнародних зв’язків.