Стресові ситуації під час війни та механізми їх вирішення

• 28.10.2023

26 жовтня 2023 року у студентському екологічному коворкінгу Ecoprostir відбулася зустріч студентів та викладачів нашого університету із практикуючим психологом, фахівцем Центру соціальних служб Одеської міської ради Білоус Світланою Михайлівною. Тема цієї зустрічі «Стресові ситуації під час війни та механізми їх вирішення» наразі є надзвичайно важливою, соціально значущою та актуальною, адже стрес під час війни так чи інакше зачіпає кожну людину.

Світлана Михайлівна розповіла присутнім що таке стрес, які причини та фактори його виникнення, основні симптоми та можливі наслідки від стресу, а також надала корисні поради та рекомендації щодо подолання стресу.

Дякуємо нашій спікерці за змістовну бесіду та знання як в такий непростий для всієї країни час тримати себе в ресурсі, тренувати психологічну стійкість та знаходити час для відновлення!