Студентка 2 курсу ОДЕКУ Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА на п’єдесталі чемпіонату України серед юніорів

• 25.09.2023

У вересні 2023 року на чемпіонаті України серед юніорок 18-річна студентка 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОДЕКУ Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА стала чемпіонкою України серед юніорів.

Відзначимо, що для Валерії це перша золота медаль юніорського чемпіонату України.

В групових турнірах Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА здобула 5 перемог в 5-ти матчах. Валерія на шляху у фінал перемогла Злату Бурбан з Миколаєва (15:13), Майю Велічко з Нетішина (15:8) і ще одну миколаївську шаблістку Вікторію Коротченко (15:5), а у вирішальному матчі здолала опір Головкіної – 15:12.

Вітаємо Валерію з перемогою, бажаємо рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали!