Студентка ОДЕКУ шаблістка Валерія Моренець-Кубанська – призерка чемпіонатів України, Європи та Італії

• 12.11.2022

Студентка 1 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Валерія Моренець-Кубанська успішно виступила 5-6 листопада 2022 року на чемпіонаті України з фехтування на шаблях та стала бронзовою призеркою в особистому турнірі серед юніорок.

Валерія є членом національної збірної кадетів з фехтування, кандидатом у майстри спорту України з фехтування, нагороджена відзнакою «Муніципальна премія «Кращий спортсмен міста Одеси 2019».  Також Валерія була переможницею етапу кубка Європи – 2019. У 2021 році стала чемпіонкою України; зайняла 15 місце на чемпіонаті Світу в Каїрі серед кадетів; була переможницею турніру Європейського кадетського циклу, який проходив в угорському м. Геделя. У квітні 2022 році завоювала бронзову медаль Кубку Італії серед кадетів з фехтування на шаблях, який відбувся в місті Ровіго, а також в червні в регіональних змаганнях завоювала 1 місце серед юніорів (Італія). В жовтні 2022 року була учасницею Відбіркового кубку Європи жінок у Кагліарі (Сардинія); Гран При 1 зона, Чезерано (Італія).

Вітаємо Валерію та бажаємо, щоб кожне досягнення наближало до заповітної мрії, щоб особисте життя було сповнене добрих емоцій і щирих почуттів. Високих результатів і красивих перемог!