flowers

Студентська наукова конференція (секція публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності)

flowers
  • 12.05.2023

 

Студентська наукова конференція (секція публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності)

 

11-12 травня 2023 р. відбулись засідання секції публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності щорічної студентської наукової конференції Одеський державний екологічний університет – ОДЕКУ на платформі Zoom.

 

До участі у конференції були залучені студенти 1-4 курсів рівня вищої освіти “бакалавр” спеціальностей 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування.

 

Учасники конференції представили змістовні доповіді з різноманітних аспектів публічного управління та менеджменту організацій, серед яких: застосування технологій тайм-менеджменту у роботі сучасного управлінця; питання підвищення мотивації і лояльності персоналу, формування згуртованого колективу та забезпечення позитивного іміджу організації; сутність та елементи ризик-менеджменту й управління готельним бізнесом під час кризи; управлінські рішення в організації та процес формування системи менеджменту; розвиток туризму та транспортної галузі як складових економічної стабільності країни; електронне урядування в Україні в умовах воєнного часу та інформаційне забезпечення управління публічними фінансами та інші.

 

Доповідачі надавали обгрунтовані відповіді на поставлені запитання.

 

За результатами проведення конференції планується формування електронного збірнику матеріалів конференції, тож учасники готують тези своїх доповідей. Крім того, усім учасникам конференції нараховано відповідні наукові кредити.

 

На початку і по завершенні засідань зав.кафедри, професор Павленко О.П., та викладачі кафедри висловили побажання та рекомендації всім доповідачам. Вітаємо учасників студентської наукової конференції ОДЕКУ з успішним виступом та бажаємо розширення наукових інтересів та подальших наукових успіхів.