Студентська наукова конференція за спціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» 2021 року

• 20.04.2021

19-20 квітня 2021 р. Кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності провела два засідання секції публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності щорічної студентської наукової конференції ОДЕКУ, в яких прийняли участь з доповідями студенти 1-4 курсів нашої кафедри спеціальностей 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування.

Учасники конференції представили аудиторії цікаві та змістовні доповіді з широкого спектру питань управлінської та природоохоронної діяльності, також давали розгорнуті відповіді на поставлені запитання.

За результатами проведення конференції планується підготовка університетського збірника тез, тож учасниками підготовлено відповідні матеріали.

На початку і по завершенні засідання викладачі кафедри висловили побажання та рекомендації всім доповідачам.

Вітаємо всіх учасників студентської наукової конференції ОДЕКУ з успішним виступом та бажаємо розширення наукових інтересів та подальших наукових успіхів.