Стипендії Німецького федерального екологічного фонду для магістрів та аспірантів

• 25.07.2022

noНімецький Федеральний Екологічний Фонд (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU), що базується в м. Оснабрюк, підтримує Україну і розширює свою стипендіальну програму. Ним започаткована спеціальна стипендіальна програма для українських студентів для магістрів або аспірантів для продовження досліджень. Одна з умов – добре знання англійської чи німецької.

Спеціальна програма стипендій DBU для України дозволяє молодим українським вченим проводити від шести до дванадцяти місяців у німецьких приймаючих установах. Приймаючими установами в Німеччині можуть бути університети, науково-дослідні інститути, органи з охорони та збереження природи, асоціації та неурядові організації. Забезпечується стипендія у 1250 євро на місяць та інтенсивні мовні курси німецької мови у ФРН.

Заявки подаються в рамках онлайн-процесу, де кожен кандидат базується на основі ідеї проєкту, що стосується охорони навколишнього середовища або збереження природи. Заявки можуть бути подані негайно, а кінцевий термін поки не встановлений.

Вимоги щодо подання заявки та умови стипендії можна знайти на сторінці програми: https://www.dbu.de/3044.html?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=267276837#bewerbung

Відділ міжнародних зв’язків.