Святкове закриття ІІ Школи молодого науковця Одещини

СВЯТКОВЕ ЗАКРИТТЯ ІІ ШКОЛИ МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ ОДЕЩИНИ

10 листопада 2022 року, у Всесвітній день науки, відбулося святкове закриття ІІ Школи молодого науковця Одещини. Зустріч проводилася у змішаному форматі, але більша частина учасників були присутні на заході офлайн.

Представники Наукового товариства Одеського державного екологічного університету, які водночас входять до складу РМВ ООДА, взяли активну участь в організації школи. Серед членів команди:

• Докус Ангеліна, голова НТ ОДЕКУ, перша заступниця голови РМВ ООДА. Зазначимо, що саме пані Ангеліна виступила координаторкою цієї школи та урочистої частини зокрема;
  • Михайленко Владислав, голова Наукового товариства Природоохоронного факультету НТ ОДЕКУ, асоційований член РМВ ООДА;
  • Шелінговський Дмитро, завідуючий студентським сектором НТ ОДЕКУ, асоційований член РМВ ООДА.

Програма закриття школи була дуже продуктивною та різноманітною. З вступним словом на початку заходу виступила заступниця директора Департаменту освіти і науки ООДА Таїсія Абозіна. Пані Таїсія щиро подякувала всім за плідну співпрацю та побажала подальших успіхів у майбутніх звершеннях.

Родзинкою заходу став тренінг члена РМВ ООДА, досвідченого викладача риторики Владислава Михайленка, який пройшов у практичному та енергійному форматі. На тренінгу кожний з учасників зміг долучитися до вправ по покращенню навичок імпровізації та ораторської майстерності.

Нам приємно зауважити, що Школа молодого науковця Одещини вже стала традиційним науковим заходом нашого регіону та кожного разу поводиться у партнерстві з різними РМВ.

Далі до перемоги! Разом ми сила!