Святкування Дня працівників освіти та Всесвітнього дня моря в “Ecoprostir”

• 4.10.2023

Сьогодні, 4 жовтня, викладачі і студенти кафедри завітали на 8 поверх в “Ecoprostir” на святковий захід від студентського творчого клубу ОДЕКУ «МРІЯ», який було присвячено Дню працівників освіти та Всесвітньому дню моря.

Креативний простір зібрав в своїх стінах представників адміністрації університету, викладачів і студентів різних курсів та спеціальностей.

Святкову зустріч відкрило привітання ректора університету, а далі всі ми поринули у пісенні та танцювальні номери, які молодь присвятила привітанню працівників освіти.

Друга частина заходу трохи відкрила гостям таємниці святкування Всесвітнього дня моря, а також ведучі і учасники познайомили нас із особливими та цікавими жителями Чорного моря.

Фінальним акордом заходу стала вікторина, яка подарувала додаткові позитивні емоції та приємні подарунки аудиторії. Наші кафедральні викладачі і студенти 1 курсу вдало відповідали на питання вікторини, тож заслужено отримали призи.

Дякуємо організаторам за настрій та активності!