Участь гідроекологів ОДЕКУ в проведенні XVII International scientific Conference “Monitoring of Geological Processes And Ecological Condition of the Environment” (7-10.11.2023, Kyiv, Ukraine)

• 10.11.2023

Колектив гідроекологів Одеського державного екологічного університету в складі доктора географічних наук, професора, зав. кафедрою гідроекології та водних досліджень Лободи Н.С., к.г.н., доц. Отченаш Н.Д., ст. викл. Ярова Я.С. та магістра групи МЕГ-22 Федіної Н.О. прийняли участь в проведенні XVII Міжнародної конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічних умов довкілля», яка відбулась 7-10 листопада 2023 р. на базі КНУ ім. Т.Шевченка. Вже не перший рік гідроекологи ОДЕКУ традиційно беруть активну участь в даному заході. Зважаючи на умови воєнного стану та безпеки учасників конференція проводилась дистанційно на платформі Zoom. Доповідь за темою «Оцінка екологічних ризиків забруднення хімічними речовинами за ймовірнісним підходом» (Asessment of environmental risks of pollution with chemical substances according to the probability approach) була зроблена у формі презентації англійською мовою. За підсумками конференції опублікована наукова стаття, яка має індексацію в системі Scopus.