Участь колективу НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ в регулярному моніторингу стану Одеської затоки та басейну Куяльницького лиману

• 14.11.2021

13-14 листопада 2021 року колектив Науково-експертного центру моніторингу навколишнього середовища Науково-дослідної частини Одеського державного екологічного університету в складі О.М. Гриб (директор НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ, к.г.н., доц. кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ), Я.С. Яров (н. сп. НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ, ст. викл. кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ) та К.О. Гриб (н. сп. НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ, зав. лаб. кафедри хімії НС ОДЕКУ) здійснили чергову експедицію по гідрологічному моніторингу стану Одеської затоки та басейну Куяльницького лиману в межах виконання відповідної теми НДР з комплексного гідрологічного, гідрохімічного, гідробіологічного та медико-курортологічного обстеження стану даних водних об’єктів, який проводять профільні науково-дослідні організації м.Одеси протягом 4 кварталу 2021 р. Окрім вже традиційних робіт з натурних вимірювань, відбору та аналізу відповідних проб ми також прийняли участь у відео зйомці новинного сюжету на одному з провідних регіональних каналів ЦТБ. Результати зазначених вище комплексів вивчення стану Одеської затоки та Куяльницького лиману стануть відомі в грудні 2021 р. коли вони будуть узагальнені в комплексному звіті з НДР, а поки що можемо повідомити, що були отримані досить важливі дані моніторингу, а більш розлогий сюжет про описану вище подію – чекайте незабаром. А поки що – деякі фото-моменти нашого виїзду.