Участь ОДЕКУ у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2023»

• 28.12.2023

Одеський державний екологічний університет з листопада 2023 р. по квітень 2024 р. бере участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2023», яка проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та ВГО Товариство “Знання” України в онлайн формі.

Відкриття Виставки відбулося 17-18 листопада 2023 року, а 25 грудня 2023 р., за підсумками конкурсів виставки, Одеський державний екологічний університет нагороджений Гран-прі у номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти в міжнародний простір» та Почесним званням «Лідер вищої освіти України».

Традиційно виставки «Освіта та кар’єра» відбувалися в Києві у приміщенні Українського дому. В умовах військового стану цього року виставка проходить віртуально на платформі online.osvitaexpo.com.ua. На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію від представників ЗВО. Цей освітній форум являє собою унікальний майданчик для розповсюдження інформації про діяльність Університету.

Найважливішу інформацію про Університет розміщено на сайті Виставки:

Загалом у виставці взяли участь 102 учасники, у т.ч. 68 українських закладів освіти.

Участь у виставці також дала можливість представити значимість та досягнення ОДЕКУ у виконанні проектів Європейської Комісії “Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd” та ERASMUS-LS «Climate University for Virtual Exchanges – CLUVEX».

Відділ міжнародних зв’язків.