Участь представників ОДЕКУ в конференції Hydrospace 2023 у Португалії

• 19.12.2023

У період з 27 листопада по 1 грудня 2023 р. у м. Лісабон, Португалія, проходила конференція Hydrospace 2023, в якій брали участь проректор з наукової роботи проф. Тучковенко Ю.С., директор навчально-наукового гідрометеорологічного інституту, проф. Овчарук В.А., завідувач кафедри океанології та морського природокористування, проф. Берлінський М.А., ст. викладач кафедри гідрології суші Гопцій М.В., а також проф. кафедри метеорології та кліматології Хохлов В.М. та проф. кафедри військової підготовки Семенова І.Г.

Участь у конференції стала заключним етапом роботи за проєктом «Capacity Building in Earth observation for national water quality assessment (CORNELIA)» Програми TWINNING, грантова угода WT №1870749, який виконується у співпраці з Університетом Стерлінга, Велика Британія. Підготовлені та представлені дві постерні доповіді:

1. Prof Yuriy Tuchkovenko, Prof Valeriya Ovcharuk, Master in Aquatic Bioresources Arcady Torgonsky. Assessment of the impact of blowing up the Kakhovka hydroelectric power station dam on the quality of sea waters of the Odessa Black Sea coast using satellite information.

2. Prof Valeriya Ovcharuk, Prof Andrew Tyler, Prof Yuriy Tuchkovenko, Prof Valeriy Khokhlov, PhD Dalin Jiang , Prof (Associate) Evangelos Spyrakos, Master of Hydrology Maksym Martyniuk. Estimation of chlorophyll in Danube Lakes in Ukraine using observations from Copernicus Sentinel-2MSI.

Відділ міжнародних зв’язків.

Навчально-науковий Гідрометеорологічний інститут