Участь студентів кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності у святкуванні Дня Європи

• 25.05.2021

25 травня, у дитячій бібліотеці №23 м., Одеси відбувся захід, присвячений святкуванню Дня Європи.

У заході приймали участь студенти, школярі, робітники бібліотеки, члени Національного союзу журналістів України, підопічні  Суворівського територіального центру, а також  студенти Одеського державного екологічного університету (член РСС -Марія Худякова, та студенти з Туркменістану – Куллашева Алтин і Ісакова Рушана).

Представники університету мали можливість розповісти присутнім про університет,  про студентське життя та відповісти на запитання. Особливу зацікавленність визвали розповідь студентів Туркменістану про традиції в їх країні.

Захід відбувся у святковій атмосфері. Учасники мали можливість сказати привітальне слово, виступити з творчими номерами. Яскравим був виступ творчого колективу  “Одеські зірки” та їх керівника Віолетти Медведевої  з авторськими піснями “Моя Одеса” та “Зорепад”.

Висловлюємо подяку керівництву бібліотеки №23 за високий рівень організації свята.