Участь викладачів кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ в засіданні Науково-технологічного кластеру «Причорноморський»

• 30.05.2021

27 травня 2021 року з 14:00 до 15:50 в Одеській обласній державній адміністрації та в онлайн режимі на платформі Zoom відбулося засіданні Науково-технологічного кластеру «Причорноморський», в якому прийняли участь: завідувач кафедрою гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету, доктор географічних наук, професор Лобода Наталії Степанівни та доцент кафедри гідроекології та водних досліджень, кандидат географічних наук, доцент Гриб Олег Миколайович, а також інші науково-педагогічні працівники нашого університету.

На засіданні були заслухані та обговорені важливі доповіді керівників і представників Національного космічного агентства в Одеській області, ESRIUkraine, НВК «Жива Хлорела», ФГ «У Самвела», ТМ «Algalive», ОДАУ, ОНАХТ, ОДЕКУ.

Серед вкрай важливих питань для нашого регіону, які розглядалися на засіданні, були питання, пов’язані з змінами клімату і посухами, як факторів інтенсивного впливу на еволюційний розвиток технологій агропромислового комплексу, а також проблемою питної води (її загостренням та шляхами вирішення). Згідно з тематикою та програмою засідання проф. Н.С. Лобода виступила з актуальною доповіддю на тему «Проблема зростання дефіциту води у Південному регіоні України в умовах зміни клімату та значних антропогенних навантажень».

Короткий фото-звіт про дане засідання додається