Участь викладачів кафедри метеорології та кліматології у курсах ВМО «The International Distance Training Course on Climate Change 2022»

• 30.05.2022

У квітні 2022 викладачі та магістри кафедри метеорології та кліматології ОДЕКУ пройшли та успішно завершили навчання на дистанційних курсах , що були організовані Китайським навчальним центром метеорологічного управління (CMATC), який також призначений Регіональним навчальним центром ВМО в Пекіні (WMO RTC – Пекін), що фінансується Китайським метеорологічним управлінням (CMA).

Зав. кафедрою Прокоф’єв О.М., доценти Недострелова Л.В. та Семергей-Чумаченко А.Б. успішно подолали програму курсу The International Distance Training Course on Climate Change 2022. Тренінг проходив у режимі дистанційного навчання (http://mooc.cmatc.cma.cn/course/view.php?id=60) зі зручним асинхронним доступом до лекцій та інформативними онлайн-заняттями з провідними вченими-кліматологами Китаю з 13 по 24 квітня 2022 р. на базі системи управління курсами moodle, на проходження міжнародного дистанційного курсу витрачено 92 години (3,1 кред. ECTS).

В результаті навчання отримані нові знання щодо майбутніх сценаріїв зміни клімату у різних регіонах Землі, організації оперативного моніторингу екстремальної погоди, методик адаптації до цих змін, а також управління ризиками зміни клімату та підвищення готовності до катастроф.