About subdivisions of the university block

УМОВИ

ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ

ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ технікумів та коледжів УКРАЇНИ

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про олімпіаду для школярів та випускників технікумів та коледжів в ОДЕКУ і Наказом ОДЕКУ № 1188-32 «Про проведення олімпіади серед випускників технікумів та коледжів м. Одеси та областей України у 2020-21 н.р. (online форматуніверситет оголошує проведення Олімпіади за спеціальностями:

101 «Екологія»

183 «Технології захисту навколишнього середовища»

103 «Науки про Землю» (Гідрометеорологія)»

122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

073 «Менеджмент»

207 «Водні біоресурси та аквакультура»

242 «Туризм»

, яка відбудеться 16 квітня 2021 року(online формат).

Умови участі у заході:

до 14 квітня заповнити заявку на участь – https://docs.google.com/forms/d/15qnEgg0XXpif-boXIlg6xhZq6-NoVxsRdiIdRKe_I04/viewform?edit_requested=true;

16 квітня – 14.00-15.00 – проведення олімпіади. Завдання будуть розміщенні на платформі e-навчання кафедри довузівської підготовки. Доступ до завдань буде надіслано кожному учаснику, який зареєструється, особисто на електронну скриньку

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів випускників 2021 року та випускників минулих років технікумів та коледжем м. Одеси та України, які навчаються на споріднених спеціальностях. Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання) та розв’язання задач.

ВАЖЛИВО

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАДИ, що посіли І, ІІ та ІІІ місця, будуть рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення в поточному навчальному році на курс підготовки за інтегрованими планами Одеського державного екологічного університету відповідно переліку спеціальностей.

ПРОГРАМИ ОЛІМПІАДИ – https://odeku.edu.ua/programa-olimpiadi-z-ekologiyi-dlya-vipusknikiv-koledzhiv-ta-tehnikumiv/

За довідками звертатися в каб. 334а, вул. Львівська 15, м. Одеса

тел. (0482) 42-77-6; 0979756464