Урочиста зустріч керівництва ОДЕКУ з першокурсниками

• 4.10.2022

З року в рік доброю традицією нашого університету є посвята першокурсників у студенти. В цьому році надзвичайні обставини змусили розпочати навчальний процес в дистанційному режимі ще три тижні тому. У зв’язку з цим, посвята у першокурсники трансформувалася у зустріч з керівництвом університету на початку переходу до аудиторного режиму навчання, яка відбулася 3 жовтня 2022р.

З вступним словом до першокурсників звернувся Ректор університету Степаненко Сергій Миколайович, який побажав нашим студентам натхненно навчатися, гідно долати всі труднощі, сміливо йти до своєї мети, а по закінченню ОДЕКУ стати висококваліфікованими фахівцями своєї справи, що внесуть свій вагомий вклад у розбудову нашої держави.

Вітання першокурсникам пролунали від Першого проректора ОДЕКУ Сербова Миколи Георгійовича, який познайомив присутніх із керівництвом університету.

Незважаючи на всі складнощі, цьогоріч була продовжена традиція нагородження кращих абітурієнтів, які мають найвищі конкурсні бали за обраною спеціальністю, необхідними у навчанні сучасними ноутбуками.

Зі своїми побажаннями студентам-першокурсникам виступили Голова ради  студентського самоврядування Чеботарьова Наталія, заступник Голови профспілки студентів та аспірантів Бондар Олександр та Голова наукового товариства природоохоронного факультету Михайленко Владислав, які запросили приєднатися до нашої великої університетської родини.

Ще раз вітаємо наших першокурсників та бажаємо їм цікавих лекцій, прекрасних викладачів та вдалих іспитів!