Урочисте підписання угоди про співпрацю з Університетом Perpetual в м.Бакур, Філіппіни

• 14.11.2022

img

10 листопада 2022 р. через платформу Zoom була організована зустріч адміністрації Одеського державного екологічного університету з керівництвом Університетом Perpetual Help System Dalta Molino в м. Бакур, Філіппіни, в ході якої відбулося урочисте підписання двосторонньої угоди про співпрацю між університетами в галузі освіти та науки.

ОДЕКУ представляли ректор, проф. С.М. Степаненко, проректор з навчальної роботи, проф. М.Г. Сербов, проректор з наукової роботи, проф. Ю.С. Тучковенко, в.о. декана факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування І.В. Бучинська, начальник відділу міжнародних зв’язків О.В. Шаблій та професор кафедри інформаційних технологій Д.А. Зайцев.

Урочиста частина передбачала аудіовізуальні презентації обох закладів, короткі відео-презентації про Філіппіни та Україну, виступи Ректора ОДЕКУ С.М. Степаненка, професора Д.А. Зайцева, Директора UPHSD-Molino д-ра Рено Реєля, Декана Коледжу комп’ютерної освіти пана Пастора Аргелеса й інших представників Університету Perpetual та власне процедуру підписання угоди двома сторонами.

imgimgimgimg