V Міжнародна науково-практична конференція «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ»

• 2.11.2023

26-27 жовтня 2023 року викладачі та студенти кафедри долучились до відкриття V Міжнародної науково-практичної конференції «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ», яка проходила у гібридному форматі (оффлайн та онлайн одночасно) у м. Київ.

В конференції прийняли участь представники багатьох європейських та українських університетів: Вища школа економіки та гуманітаристики ( м. Бельсько-Бяла, Польща), Інститут економіки імені Паата Гугушвілі (м. Тбілісі, Грузія), Європейський інститут безпереривної освіти (м. Нове Замки, Словаччіна), Університет Західної Македонії (Грецька республіка), Господарська академія ім. Д.А. Ценкова (м. Свіщов, Болгарія), Єреванський державний університет, республіка Арменія), Сілезький університет (м. Катовіце, Польща), Університет Вітовта Великого (Літовська республіка), Маріупольський державний університет, НУ «Києво-Могилянська академія», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Таврійський національний університет имені Вернадського (м. Київ, Україна) та інші. А також службовці Національного агенства з питань державної служби (м. Київ, Україна), преДержавної служби та представники органів публічного управління та місцевого самоврядування.

Одеський державний екологічний університет став одним зі співорганізаторів заходу. Під час відкриття конференції та роботи пленарного засідання з вітальним словом від університету виступила завідувачка кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності, доктор економічних наук, професор Олена ПАВЛЕНКО.

Мета проведення конференції як синтез наукових досліджень і практики публічного управління об’єднала представників закладів вищої освіти, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадськості в пошуку сумісних ефективних підходів до вирішення актуальних завдань сталого розвитку. Учасники і слухачі конференції мали змогу ознайомитись з новими трендами в публічному управлінні, обмінятись досвідом та виробити якісні пропозиції щодо забезпечення сталого розвитку нашої країни.

Тематика конференції охоплювала широкий спектр напрямків:

1. Публічне управління в умовах післявоєнного відновлення та сталого розвитку в Україні.

2. Соціальні та економічні аспекти сталого розвитку громад.

3. Роль органів публічної влади у забезпеченні сталого розвитку регіону.

4. Соціальне підприємництво та публічне управління в контексті модернізації регіональних економік.

5. Правові питання забезпечення умов сталого розвитку.

6. Сталий територіальний розвиток на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.

7. Освіта та наука для сталого розвитку.

8. Фінансові механізми забезпечення збалансованого зростання.

9. Безпека та конкурентоспроможність як умови сталого розвитку територій.

10. Прагматичні аспекти сталого розвитку публічного управління в бізнесі та громадській сфері.

В роботі конференції прийняли участь 3 викладача кафедри: канд. екон. наук, доцент Розмарина А.Л., канд.техн. наук, доцент Крамський С.О., асистент Венгер О.С., аспіранти Манін А.Г., Павленко А.В. та Хоу Бо. Серед студентів, які активно долучились до заслуховування доповідей в рамках роботи конференції, здобувачі РВО «магістр» (Линник О., гр. ММО-22, Гетманченко С., гр. ММО-23), РВО «бакалавр» (Молчанова А., Размустова К., гр. У-20; Хохлова О., гр. ПУА-20).

Дякуємо за співпрацю!