Від мрії до дії! Кар’єра! Успіх!

• 9.05.2023

Від мрії до дії! Кар’єра! Успіх!

9 травня 2023 р. о другій половині дня студенти усіх курсів та викладачі Кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності відвідали профорієнтаційний онлайн тренінг для студентів “Від мрії до дії! Кар’єра! Успіх!”, організований Сектором профорієнтації Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості разом з Одеський державний екологічний університет – ОДЕКУ.

Під час зустрічі спікер від центру зайнятості Наталія Орлова ознайомила учасників з покроковою інструкцією щодо пошуку роботи (які питання ставити собі для обрання майбутніх сфери та місця роботи), щодо формування власного резюме за окремими блоками, яке зацікавить потенційного роботодавця, особливостей підготовки до співбесіди та поведінки в ході її проведення.

Учасники мали змогу поставити питання спікеру і отримати фахову відповідь.

Дякуємо організаторам за корисний та актуальний захід!