ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

• 14.10.2022

img

12 жовтня 2022 року на базі кафедри Агрометеорології та агроекології відбувся захід, присвячений Дню захисників і захисниць України, що відзначається в Україні 14 жовтня в день Покрови Святої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Співорганізаторами заходу є Рада студентського самоврядування та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Одеського державного екологічного університету.
На початку заходу присутніх викладачів та студентів привітала канд. геогр. наук, ст. викладач кафедри Агрометеорології та агроекології Данілова Н.В.
Мета: виховувати повагу до українських захисників, історичного минулого своєї держави, любові та традицій і звичаїв українського народу, формувати почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.
Далі виступила Голова Ради студентського самоврядування ОДЕКУ Чеботарьова Н.В., яка представила інформацію про історію виникнення цього важливого для України Дня. Вперше День захисника України відсвяткували у 2015 році під гаслом «Сила нескорених». Назва цього свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Ціна нашого спокою, свободи залежить саме від наших захисників. Багато з них віддали своє життя за мирне небо над Україною, серед яких загинув смертю Героя за свободу нашої країни випускник ОДЕКУ Денис Плотніков. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників України.
Як відзначається День українського козацтва та його традиції розповіла Голова культурно-масового сектору профспілки студентів та аспірантів ОДЕКУ Шапорєва О.І.
З презентацією «Україна – це ми» виступила Голова центру науки РСС ОДЕКУ Скалозуб М.Ю.
Мужність, честь, сила і відвага – тільки кращі з кращих склали присягу в лавах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. В цей нелегкий для України час ми бажаємо Вам, дорогі наші захисники, щастя, здоров’я, тиші і спокійного мирного неба над головою!