Вітаємо з перемогою Вайчютє Сімону!

• 28.04.2021

15-16 квітня 2021 року в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харьків) пройшла підсумкова наукова-практична конференція  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з   галузі «Пожежна безпека» » у 2020-2021 н.р.

Наукову роботу під шифром “ ТВПУ ” на тему «Просторовий аналіз впливу кліматичних змін на пожежну безпеку в Україні» за результатами рецензування на 1 етапі ІІ туру конкурсу, який тривав у період з 15 лютого 2021 року по 6 квітня 2021 року, було рекомендовано до захисту на підсумковій науково-практичній конференції.

Студентка  кафедри  публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності Сімона Вайчютє (гр. ММО-20) успішно захистила свої наукові розробки і ми з гордістю вітаємо учасницю 2 туру Конкурсу з отриманням 3 місця.

Вітаємо наукового керівника – завідувачку кафедри, к.е.н., доцента Павленко Олену Пантеліївну з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та бажаємо подальших успіхів і перемог!