Воркшоп на тему «Соціальний та емоційний інтелект»

• 18.04.2023

Воркшоп на тему «Соціальний та емоційний інтелект»

18 квітня 2023 р. викладачі Кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності прийняли участь у воркшопі на тему “Соціальний та емоційний інтелект” від гуру особистісного розвитку, к.с.-г.наук, старшого викладача кафедри маркетингу ПДАУ Ігоря Лядського.

Поговорили про феномен інтелекту в цілому, про теорії однорівневого, багаторівневого та множинного інтелекту, про компоненти емоційного інтелекту та про значення, вимірювання й розвиток навичок соціального інтелекту, як безперервного процесу.

⠀⠀⠀

Спікер познайомив учасників з історією виникнення категорій соціальний (SI) та емоційний інтелект (EI), з основними відмінностями та співвідношенням цих двох видів інтелекту. Одні дослідники називають EI окремою навичкою, заснованою на емпатичних здібностях і відчутті емоцій співрозмовників, тоді як інші переконані, що ЕІ – це частина SI.

Дякуємо спікеру за цікаву інформацію та корисні знання.