Вплив Сонця на нашу планету

• 9.04.2024

На кафедрі метеорології та кліматології 9 квітня відбувся захід на тему «Вплив Сонця на нашу планету». У заході приймали участь студенти другого року навчання груп ГМ-22 і В-22 і викладачі кафедри. Свої доповіді представили студенти Рязанова Єлизавета і Бабаченко Костянтин. Наші спікери розповіли про значення Сонця і сонячної енергії для процесів, що відбуваються на планеті Земля, вплив сонячного випромінювання на біосферу і людину, про сонячну активність і сонячні цикли, про будову Сонця і процеси, що відбуваються в ядрі і в атмосфері світила, сонячні плями, корпускулярне випромінювання, його вплив на магнітне поле нашої планети і на виникнення полярних сяйв в атмосфері Землі. Доповіді зацікавили слухачів заходу і визвали активну дискусію. Дякуємо всім учасникам заходу!