Всеукраїнський конкурс наукових робіт для школярів «Земля – наш дім» (17.05.2022р.)

• 22.05.2022

title

Мета конкурсу: залучення учнів старших класів до творчої діяльності в різних областях науки і техніки;  розширення наукового інформаційного обміну між провідними спеціалістами закладів шкільної та вищої освіти, а також залучення талановитої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи.

На початку заходу виступив ректор Одеського державного екологічного університету, доктор фізико-математичних наук, професор Степаненко Сергій Миколайович.

17 травня 2022 року за допомогою платформи zoom відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт для школярів «Земля – наш дім», організатором якого є кафедра агрометеорології та агроекології Одеського державного екологічного університету.

Далі з привітальними словами виступили директор навчально-наукового гідрометеорологічного інституту, доктор географічних наук, доцент Овчарук Валерія Анатоліївна; завідуючий кафедри агрометеорології та агроекології, доктор географічних наук, професор, академік АНВШ України Польовий Анатолій Миколайович та координатор і ведуча заходу, кандидат географічних наук, старший викладач кафедри агрометеорології та агроекології Данілова Наталія Василівна.

Роботи оцінювали:

Голова комісії – завідуючий кафедри агрометеорології та агроекології, доктор географічних наук, професор, академік АНВШ України Польовий Анатолій Миколайович.

Члени комісії:

– кандидат географічних наук, доцент кафедри агрометеорології та агроекології Вольвач Оксана Василівна;

– кандидат географічних наук, доцент кафедри гідроекологогії та водних досліджень Гриб Олег Миколайович;

– кандидат географічних наук, доцент кафедри агрометеорології та агроекології Жигайло Олена Леонідівна;

– кандидат географічних наук, старший викладач кафедри агрометеорології та агроекології Данілова Наталія Василівна.

Серед учасників було виділено одне перше місце, два других та два третіх місця.

1 місце – Конопля Станіслав, учень 8-го класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Сумської області.

Тема: «Збереження земельних ресурсів шляхом рекультивації земель на території Заруцького крейдяного кар’єру».

Науковий керівник: Воробйова Наталія Володимирівна.

2 місце – Каганцова Анна, учениця 8-го класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Сумської області.

Тема: «Зникнення лучних фітоценозів в наслідок антропогенного впливу на природні ландшафти Глухівщини».

Науковий керівник: Воробйова Наталія Володимирівна.

2 місце – Фесюк Юлія, учениця 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Тема: «Криворізькі гори – продукт гірничовидобувного процесу».

Науковий керівник: Рузанова Ольга Петрівна.

3 місце – Сухопара Микита, учень 7-го класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лубенської міської ради Полтавської області.

Тема: «Наші леси – основа чорноземів – подарунок льодовика».

Науковий керівник: Яковенко Лариса Миколаївна.

3 місце – Добровольський Дмитро, учень 10-го класу Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області.

Тема: «Використання геоінформаційна систем як елемент інформатизації медичної географії».

Науковий керівник: Кузьменко Оксана Валеріївна.

Наприкінці заходу кандидатом географічних наук, старшим викладачем Даніловою Наталією Василівною учасникам була представлена інформація про переваги навчання в Одеському державному екологічному університеті.

Всі учасники були нагороджені дипломами.

Також слід відміти, що такий конкурс проводився вперше.

Дякуємо всім, хто прийняв в ньому участь, не зважаючи на нелегкі часи. І пам’ятаємо, що ми залишимо Землю нашим дітям, молоді та майбутнім поколінням.

Бажаємо всім великої наснаги, великої доброти і великої перемоги!