Виховний захід кафедри метеорології та кліматології “Участь талановитої молоді в міжнародних наукових проєктах”

• 6.09.2023

З нагоди Дня Знань на кафедрі метеорології та кліматології відбувся 6 вересня 2023 р. виховний захід «Участь талановитої молоді в міжнародних наукових проєктах» під керівництвом зав. каф. Прокоф’єва О.М. та відповідальної за профорієнтаційну роботу НН ГМІ ОДЕКУ Недострелової Л.В. за участю:

– викладачів кафедри Боровської Г.О., Волошиної О.В., Галіч Є.А., Гончарової Л.Д., Катеруши Г.П., Курішиної В.Ю., Міщенко Н.М., Нажмудінової О.М., Недострелової Л.В., Семергей-Чумаченко А.Б., та Хоменко І.А.;

– аспірантки Приходько Надії;

– студентки гр. МКА-20 та Голови Ради студентського самоврядування Одеського державного екологічного університету Наталії Чеботарьової;

– студентів 1-3 курсів зі спеціальності 103 «Науки про Землю».

Захід відкрився промовою зав.каф. Прокофьєва О.М. з привітаннями щодо початку навчального року та інформацією про можливість залучення студентської молоді до міжнародних наукових проєктів, в яких приймає участь НН ГМІ ОДЕКУ, а також нагадуванням про актуальність вдосконалення англійської мови.

Далі про власний досвід участі у 2-ій Літній школі (6-18 серпня 2023 р.) проєкту «Capacity Building in Earth observation for national water quality assessment (CORNELIA)» на базі Університету Стерлінга у Шотландії (Велика Британія) розповіла Голови Ради студентського самоврядування Одеського державного екологічного університету Наталія Чеботарьова.

Цей проєкт спрямований на покращення моніторингу якості води в Україні, в рамках британсько-української грантової програми з досліджень та інновацій TWINNING.

Тренінг передбачав лекції та практичні заняття під керівництвом фахівців з Університету Стерлінга, які ведуть передові дослідження з дистанційного моніторингу якості води за допомогою супутників, а також проведення польових досліджень на озері Лох-Ломонд і роботу в лабораторіях, ознайомлення з веб-інструментами для обробки даних супутникових спостережень, виконання відбору проб озерної води та їх аналіз у спеціалізованих лабораторіях. За підсумками літньої школи усі учасники отримали сертифікати про проходження навчання обсягом 4 кредити ECTS.

У цьому науковому заході приймали участь від кафедри профессор Хохлов В.М., аспірантка 2 року навчання Приходько Надія та студентка 4 курсу (гр. МКА-20) Чеботарьова Наталія.

Дякуємо спікерам за пізнавальні доповіді, а студентам молодших курсів за зацікавленість та активну участь у дискусії!

Щиро дякуємо нашим гостям, організаторам,

спікерам та всім учасникам заходу!!!

Чекаємо на нову зустріч!!!

👍👍👍❤️❤️❤️👌👌👌