В ОДЕКУ отримуй актуальну професію 21-го сторіччя!

• 13.02.2021

Привіт!

Ти теж з тих студентів, які йдуть в ногу з часом і хочуть обрати нову, перспективну, актуальну спеціальність?

Розумію, адже я теж один з них! Саме тому я колись вступив до ОДЕКУ. Студентське життя – це найяскравіші роки нашого життя, саме тому хочеться вступити в той університет, який буде відповідати вимогам сучасної молоді. Давай я розповім про це докладніше.

Напевно, потрібно почати з того, що наш  Одеський державний екологічний університет – єдиний в усій Україні. А знаходиться він в Одесі: нова семиповерхова будівля, розташована близько моря. Так само близько до морського узбережжя знаходяться і гуртожитки.

Можливо, в тебе виникне питання: а що можуть вивчати в Екологічному університеті? Повір, все набагато цікавіше та різноманітніше, ніж може здаватися на перший погляд.

Екологія – це багатогранна наука, і вона аж ніяк не філософія. Унікальні методи, розрахунки, моделі, а головне – інновації, які ти можеш розробити сам. Екологія вже вийшла за рамки науки майбутнього і стала наукою сьогодення.

Більше того, у нас тебе навчать не тільки теорії. Але і спеціальності «Технології захисту НС», ти зможеш дізнатися про сучасні розробки в сфері захисту НС (навколишнього середовища).

А якщо ти завжди відчував себе природженим лідером або начальником, то у нас в університеті є «Менеджмент природоохоронної діяльності»!

Все живе складається з води. Вода – джерело життя, і берегти її – одне із завдань нашого університету. Від маленьких річок до світового океану: поле для досліджень безмежне.

Україна – це країна з величезним АПК (агропромисловим комплексом), однак проблема його збереження важлива як ніколи. Ця сфера діяльності ніколи не втратить своєї актуальності.

Якщо ти хочеш стати фахівцем у сфері розведення водних біоресурсів та аквакультури, то в нашому університеті є і така можливість!

Також в університеті дуже потужно розвивається спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». Студенти ОДЕКУ займають призові місця на численних конкурсах!

Наш університет не стоїть на місці.

Ми не лише посилюємо наявну наукову базу, а і розширюємо напрямки нашої роботи. Саме тому цього року в Одеському державному екологічному університеті відкрита нова та надзвичайно актуальна спеціальність «Геодезія та землеустрій». Так, актуальність цієї спеціальності неможливо переоцінити, адже будь-яка територія, яка відводиться під забудову, має попередньо проходити геодезичну оцінку.

У авіавійськах військові метеорологи на вагу золота. В нашому університеті готують унікальних фахівців, які дбають про безпеку країни щогодини!

Ти любиш подорожувати? Значить, тебе може зацікавити напрямок «Екотуризм», а наш університет славиться підготовкою фахівців в цій сфері та їх стажуванням закордоном! Просто скажи «так», і ти побачиш світ з іншого боку.

Окрім пар, університет наповнений цікавим творчим та культурним життям. У нашому вузі є навіть свій коворкінг

Ecoprostir. Студенческое пространство ОГЭКУ, створений нами, студентами.

А з нашим Наукове Товариство ОДЕКУ наука перетворюється на справжнє свято! До того ж, тут тобі підкажуть та направлять на конференцію, де ти зможеш завести нові перспективні знайомства.

В здоровому тілі – здоровий дух. І я радий тобі повідомити, що один з кращих спорткомплексів міста знаходиться саме на базі нашого ВНЗ. Поплавати в басейні після пар – неймовірне задоволення! До речі, влітку ти можеш після пар сходити на море, пляж зовсім поруч.

#ОДЕКУ – це твій крок до сталого розвитку і щасливого майбутнього!

Ми чекаємо на тебе, до зустрічі!

Правила прийому

За інформацією звертайтеся