flowers

Ярмарок вакансій

flowers
  • 25.05.2023

25 травня 2023 року викладачі кафедри (Козловцева В. А. і Соколовська В. О.) у складі групи представників від Одеського державного екологічного університкту, прийняли участь у заході організованому Одеським обласним центром зайнятості на території Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» – Ярмарок вакансій.

 

Метою заходу стало, перш за все, сприяння молодим людям (школярам старших класів) у виборі майбутньої професії та місця навчання, а також знайомство з потенційними роботодавцями.

 

До участі у Ярмарку долучилися 20 представників вищих та професійних (професійно-технічних) навчальних закладів м.Одеси, які презентували гостям свої освітні можливості та понад 70 роботодавців кількох областей України з понад 1200 вакансіями. Серед компаній-учасниць Ярмарку вакансій, зокрема, такі відомі, як ТОВ «Сільпо-Фуд», ТОВ «Гармаш», ТОВ «Тіс», СП «Вітмарк-Україна», АТ «ДТЕК Одеські електромережі», АТ «Одесагаз», ПП «Таврія Плюс», ТОВ «АТБ-Маркет», комунальні підприємства Одеської обласної ради та інші.

 

Відвідувачі заходу мали змогу особисто поспілкуватися як з представниками закладів освіти, так і з роботодавцями, отримати консультації з питань вступу, обрання спеціальностей в ЗВО, зайнятості, пройти індивідуальне психологічне тестування тощо.

 

І навіть дещо мінлива і трохи дощова погода сьогоднішного дня не стала на заваді цьому масштабному заходу!

 

Дякуємо організаторам за можливість інформування молоді!