Захід до Всесвітнього дня студентів та дня працівників гідрометеорологічної служби України від кафедри метеорології та кліматології

• 1.11.2023

Колектив кафедри метеорології та кліматології ОДЕКУ від щирого серця вітає зі Всесвітнім днем студентів (International Students’ Day) та Днем працівників гідрометеорологічної служби України всіх наших студентів та випускників, що працюють гідрометеорологами в Україні!!!!!!

17 листопаду весь Світ відзначає Міжнародний день студентів, який Міжнародна Рада Студентів на своїх зборах 1941 року в Лондоні оголосила в пам’ять про події в Чехії 28 жовтня 1939 року. Відтоді міжнародне студентство просуває ідею визнання 17 листопада міжнародним днем студентів на рівні ООН.

В наші дні День Студента позиціонується не як траурний день пам’яті, а як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. Адже саме студентство в усі часи в усіх країнах було активною, подекуди радикальною, рушійною силою, яка могла змінювати державний лад та чинити революцію.

День працівників гідрометеорологічної служби — професійне державне свято України для тих, хто причетний до роботи гідрометцентру країни. Відзначається щорічно 19 листопада з 2003 р.

З нагоди цих свят на кафедрі метеорології та кліматології відбувся 1 листопаду 2023 р. захід під керівництвом зав. каф. Прокоф’єва О.М. та Недострелової Л.В. за участю:

– викладачів кафедри метеорології та кліматології- Боровської Г.О., Волошиної О.В., Гончарової Л.Д., Катеруши Г.П., Нажмудінової О.М., Недострелової Л.В., Міщенко Н.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Хоменко І.А.

– викладачів кафедри агрометеорології та агроекології Костюкевич Т.К. та Данилової Н.В.

– студентів 1-2 курсів зі спеціальності 103 «Науки про Землю» та 193 «Геодезія та землеустрій».

Захід відкрився промовою зав.каф. Прокофьєва О.М. про міжнародне свято на честь студентів та його історію.

Далі президент асоціації студентів ОДЕКУ Чеботарьова Н.В. виступила традиції святкування міжнародного дня студентів у різних країнах.

Про основні напрями діяльності кафедри метеорології та кліматології, її ресурси та перспективи майбутнього працевлаштування в системі УкрГМС метеорологів, кліматологів та синоптиків, про їх посадові обов’язки та специфіку роботи, а також про успіхи випускників останніх років та підтримку контактів з ними розповила доцент Семергей-Чумаченко А.Б.

Наступний спікер доцент Міщенко Н.М. виступила з цікавою доповіддю про роботу синоптиків та технології складання прогнозів погоди.

Заключним виступом була цікава промова завідувача кафедри метеорології та кліматології Прокоф’єва О.М. який розповів студентам про подорожі співробітників університету до Антарктиди 🏔❄️☃️  та наукову діяльність української наукової Антарктичної станції «Вернадський». А також відповів на запитання студентів про можливість стати учасником експедиції.

Щиро дякуємо нашим гостям, організаторам,

спікерам та всім учасникам заходу!!!

Чекаємо на нову зустріч!!!

👍👍👍❤️❤️❤️👌👌👌