Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ

• 22.06.2022

22 червня 2022 року на кафедрі гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів студентів групи ЕГ-18, який проходив в дистанційному ZOOM-форматі на засіданні Екзаменаційної комісії (голова – д.г.н. Чугай А.В.; члени: д.г.н., проф. Лобода Н.С., к.г.н., ст. викл. Катинська І.В., секретар: Чекамова Л.М.). Бакалаври кафедри успішно захистили перед комісією свої роботи, підготовлені під керівництвом викладачів Лободи Н.С., Ярова Я.С., тематика яких була присвячена вивченню сучасного гідроекологічного стану, екологічних ризиків, оцінки рівня антропогенного навантаження та якості вод річок басейнів Південного Бугу та Сіверського Донця. У завершальному слові голова комісії та завідувач кафедри відзначили актуальність обраних тем досліджень, високий рівень виконаних бакалаврських кваліфікаційних робіт, висловили подяку всім учасникам і присутнім на даному заході і побажання успіхів в майбутньому та запросили бакалаврів до вступу в магістратуру кафедри восени цього року.

none

non