ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ» (АТМОСФЕРНІ НАУКИ)

• 17.06.2022

17 червня 2022 р. успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності 103 «Науки про Землю» (Атмосферні науки) у  Екзаменаційній  комісії № 7.

Голова комісії Овчарук Валерія Анатоліївна, д-р.геогр.наук, доцент кафедри гідрології суші ОДЕКУ, директор Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, гарант освітньої програми.

Члени ЕК:

• Польовий А.М., д-р.геогр.наук, професор, зав. кафедрою агрометеорології та агроекології,
  • Прокоф’єв О.М., канд.геогр.наук, доцент, зав. кафедрою метеорології та кліматології,

Секретар ЕК:

• Толмачова А.В., канд.геогр.наук, зав. навчальної лабораторії екології рослин та ґрунтознавства кафедри агрометеорології та агроекології.

Зважаючи на діючий воєнний стан засідання Екзаменаційної комісії № 7проводилось дистанційно на платформі ZOOM.  Сім студентів заочної форми навчання (гр. М-5т(інт) та А-50) презентували та вдало захистили результати своїх кваліфікаційних робіт:

• Динаміка опадоутворення на станції Могилів-Подільський
  • Агрометеорологічні умови формування врожаю гречки в Житомирській області
  • Блокуючі процеси над територією України за останнє десятиріччя
  • Агрометеорологічні умови вирощування капусти в Поліссі
  • Особливості режиму опадів у Причорноморській зоні України на рубежі ХХ-ХХ1 століття
  • Температурно-вологісний режим Вінницької області
  • Температурний режим Одеської області

Кваліфікаційні роботи бакалаврів виконувалися під керівництвом доцентів кафедри метеорології та кліматології  к.геогр.н. Агайар Е.В., Волошиної О.В., Міщенко Н.М., Семергей-Чумаченко А.Б. та доцентів кафедри агрометеорології та агроекології к.геогр.н. Барсукової О.А. та Божко Л.Ю.

Всі кваліфікаційні роботи пройшли перевірку на унікальність тексту з гідним результатом – 80-98 %. Успішність та якість захисту кваліфікаційних робіт становили 100%. Оцінку «відмінно» отримали 43% бакалаврів.

Колективи кафедри метеорології та кліматології і кафедри агрометеорології та агроекології  виражають щиру подяку голові Екзаменаційної  комісії № 7 доктору географічних наук Овчарук Валерії Анатоліївні та всім членам Екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших випускників-заочників з присвоєнням кваліфікації “Бакалавр з Наук про Землю” і бажаємо їм вдало продовжити свою професійну кар’єру з метеорологічного обслуговування цивільної авіації та метеорологічного забезпечення органів державної влади та управління й обслуговування галузей економіки України.

Щиро бажаємо професійних звершень, сподіваємося на зустрічі у магістратурі

та на підтримку контактів  з фахових питань!!!!!

non