Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності «Науки про Землю» (атмосферні науки) студентами кафедри метеорології та кліматології

• 23.06.2023

23 червня 2023 р. успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності 103 «Науки про Землю» (Атмосферні науки) у Екзаменаційній комісії № 6.

Голова комісії Овчарук Валерія Анатоліївна, д-р.геогр.наук, доцент кафедри гідрології суші ОДЕКУ, директор Навчально-Наукового Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, гарант освітньої програми «Гідрометеорологія» на рівні бакалавр.

Члени ЕК:

• Польовий А.М., д-р.геогр.наук, професор, зав. кафедрою агрометеорології та агроекології,
  • Прокоф’єв О.М., канд.геогр.наук, доцент, зав. кафедрою метеорології та кліматології,

Секретар ЕК:

• Толмачова А.В., канд.геогр.наук, зав. навчальної лабораторії екології рослин та ґрунтознавства кафедри агрометеорології та агроекології.

Зважаючи на діючий воєнний стан засідання Екзаменаційної комісії № 6 проводилось дистанційно на платформі ZOOM підчас якого 10 студентів денної форми навчання (гр. МКА-19) та дві студентки заочної форми навчання (гр. А-5 та М-5) презентували та вдало захистили результати своїх кваліфікаційних робіт.

Кваліфікаційні роботи бакалаврів-метеорологів виконувалися під керівництвом викладачів кафедри метеорології та кліматології Прокоф’єва О.М., Волошиної О.В., Міщенко Н.М., Нажмудінової О.М., Недострелової Л.В., Семергей-Чумаченко А.Б.:

• Аналіз температурно-вологісного режиму Житомирщини
  • Характеристика грозової діяльності над Одеською областю
  • Динаміка опадоутворення у Вінниці
  • Зміни поля температури на території України у 2016-2020 рр.
  • Динаміка термічного режиму в районі антарктичної станції Беллінсгаузен
  • Динаміка термічного режиму в районі антарктичної станції Восток
  • Дослідження температурно-вологісного режиму на Житомирщині за умови зміни клімату на початку ХХІ-го століття

Всі кваліфікаційні роботи пройшли перевірку на унікальність тексту з гідним результатом – 85-100 %.

Колективи кафедри метеорології та кліматології і кафедри агрометеорології та агроекології виражають щиру подяку голові Екзаменаційної комісії № 6 доктору географічних наук Овчарук Валерії Анатоліївні та всім членам Екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших випускників з присвоєнням кваліфікації «Бакалавр з Наук про Землю» і бажаємо їм вдало продовжити свою професійну кар’єру з метеорологічного обслуговування цивільної авіації, органів державної влади та управління і різних галузей економіки України.

Щиро бажаємо професійних звершень, сподіваємося на зустрічі у магістратурі

та на підтримку контактів з фахових питань!!!!!