Захист кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ

• 15.12.2023

В п’ятницю (15.12.2023) на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ успішно відбувся щорічний захід, який традиційно завершує календарний навчально-науковий сезон (рік) – захист кваліфікаційних робіт магістрів – гідроекологів  (спеціальність 101 – Екологія, ОПП – гідроекологія). В теплій, сімейній ламповій атмосфері, очно (вперше в такому трохи експериментальному форматі, сподіваємось – це стане нашею фішечкою – традицією) на засіданні ДЕК №4 в складі: Коморін Віктор Миколайович (к.геогр.н, ст.н.сп., директор НДУ «Український науковий центр екології моря»), співробітників кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Лободи Наталії Степанівни (д.геогр.н., проф., зав. кафедрою; Отченаш Наталія Дмитрівна (к.геогр.н.), Катинська Ірина Вікторівна (к. геогр.н) та секретаря комісії – Болюх Лариси Борисівни (зав.лаб. геодезії, гідравліки та водних досліджень). Свої кваліфікаційні роботи успішно захистили магістри групи МЕГ-22 (Лавренюк Тетяна Анатоліївна, Федіна Наталія Олександрівна, Штим Вячеслав Васильович) та маг. з.ф.н. Мінюк Валерія Віталіївна (керівники – к.геогр.н. Пилипюк, д.геогр.н. Лобода Н.С., ст. викл. Яров Я.С. та к.геогр.н. Отченаш Н.Д.) на тему дослідження сучасного гідроекологічного стану українських річок Кодима, Лопань, Велика Вись, Полтва. Доповіді та відповіді на питання членів комісії відбувались на високому науковому рівні у формі презентацій, жваво та в позитивному сенсі емоційно. Було дуже приємно і неочікувано відчути по справжньому живу взаємодію між всіма учасниками цього процесу, чому сприяв наш новаторський близький експериментальний формат заходу. В підсумку всі магістри успішно захистились, отримали можливість до вступу в аспірантуру ОДЕКУ для продовження своїх наукових досліджень. Дуже висловлюємо подяку всім причетним до зазначеної події та маємо надію на краще мирне майбутнє для всіх нас. Всім нашим магістрам – віват та всього найкращого, рідна кафедра вклалась в Вас якнайкраще, ми пишаємось тим, що маємо таких випускників, ви – наше сучасне і майбутнє. Завжди раді Вас бачити і чекаємо на нових студентів та кращі часи, коли повернемось до повноцінних практик на базі ГЕПЦ в Маяках і не лише. Всім – миру, затишку, спокою та всіх благ!