ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ НА КАФЕДРІ МЕТЕОРОЛОГІЇ ТА КЛІМАТОЛОГІЇ

• 9.12.2022

На кафедрі метеорології та кліматології 1 та 2 грудня 2022 р. успішно відбулася робота  Екзаменаційної комісії № 4 з захисту кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 103 «Науки про Землю», освітня програма «Метеорологія і кліматологія».

Голова комісії Тарнавська Олена Володимирівна, начальниця відділу метеорологічних прогнозів Гідрометцентру Чорного та Азовського морів.

Члени ЕК:

• Прокоф’єв О.М., к.геогр.н., доц., зав. каф. метеорології та кліматології, гарант освітньої програми,
  • Семергей-Чумаченко А.Б., к.геогр.н., доц. каф. метеорології та кліматології,
  • Недострелова Л.В., к.геогр.н., доц. каф. метеорології та кліматології,

Секретар ЕКМоренець-Кубанська Л.І., зав. навчальної лабораторії метеорологічних спостережень, аналізу та обробки гідрометеорологічної інформації.

Кваліфікаційні роботи успішно захистили магістри денної (гр. МЗМ-21) та заочної (гр. МНЗ-2) форм навчання. Магістри презентували та вдало захистили результати власних наукових досліджень незважаючи на військовий стан та аварійні відключення світла!!! Захист відбувся у змішаному форматі, частина студентів мала можливість знаходитися в ОДЕКУ, а решті з поважних причин приєдналися до захисту дистанційно.

Кваліфікаційні роботи виконувалися під керівництвом провідних викладачів – доцентів к.геогр.н. Боровської Г.О., Волошиної О.В., Міщенко Н.М., Нажмудінової О.М., Прокоф’єва О.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Хоменко І.А.

Всі кваліфікаційні магістерські роботи пройшли перевірку на унікальність тексту з гідним результатом – 74-98 %. Успішність та якість захисту кваліфікаційних робіт становили 100%. Оцінку «відмінно» отримали всі магістри гр. МЗМ-21.

Магістри Сівак А.В. та Маклигіна Т.І. за високі успіхи у здобутті другого освітнього рівня за спеціальністю 103 «Науки про Землю» отримують диплом з відзнакою!!!

Результати кваліфікаційних робіт магістрів Гайдейчук Т.М., Іванової Я.С. та Чорної А.Л. рекомендовані до впровадження у виробничий процес Української гідрометслужби, а результати досліджень Гайдейчук Т.М., Іванової Я.С., Білої В.С., Крутько Д.Р. та Сівак А.В. рекомендовані до друку. Магістри Гайдейчук Т.М., Іванова Я.С., Маклигіна Т.І., Сівак А.В. та Чорна А.Л. рекомендовані до аспірантури.

Колектив кафедри виражає щиру подяку голові Екзаменаційної комісії № 4 начальниці відділу метеорологічних прогнозів Гідрометцентру Чорного та Азовського морів Тарнавської О.В. та всім членам Екзаменаційної комісії.

Вітаємо магістрів з присвоєнням їм освітньої кваліфікації “Магістр з Наук про Землю” і бажаємо успішно магістрам-випускникам приєднатися до фахівців або вдало продовжити свою професійну кар’єру з метеорологічного обслуговування цивільної авіації та метеорологічного забезпечення органів державної влади й споживачів з різних галузей економіки України.

Цьогоріч нові кваліфіковані кадри приєднаються до дружніх колективів Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів (http://www.hmcbas.od.ua/), Українського авіаційного метеорологічного центру (https://www.uamcdsns.com.ua/), Івано-Франківського обласного ЦГМ, Вінницького обласного ЦГМ (https://meteo.vn.ua/) та лав Збройних Сил України!!!

Щиро вітаємо наших випускників, бажаємо Перемоги, мирного неба та професійних звершень!!! Сподіваємося на зустрічі на курсах підвищення кваліфікації та співробітництво з фахових питань!!!!!

Пишаємося вами – ви справді незламні!!!